PROJECTS

Wnętrza

Na co pada słońce w sypialni, gdy się budzimy? Po czym błądzi nasz wzrok, gdy pijemy poranną kawę? Czego dotyka nasza skóra, gdy wieczorem rozciągamy się leniwie na sofie. Wierzymy, że wnętrza, w których przebywamy mają realny wpływ na komfort i jakość naszego życia. Powinny nas one wspierać w trudzie codzienności a jednocześnie cieszyć obcowaniem z kojącym pięknem.

Osią każdego z naszych projektów jest dialog funkcji z estetyką. Potrzeby naszych klientów, ich zainteresowania i nawyki są dla nas inspiracją i znajdują odzwierciedlenie w starannie zaprojektowanej przestrzeni. Uważamy, że prosta forma w zestawieniu ze szczerością materiału i wysokiej jakości elementami wyposażenia wnętrz pozwalają uzyskać oryginalny i ponadczasowy efekt.

Wnętrze stanowi nierozerwalną całość z architekturą budynku i jego otoczeniem. Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe staramy się zachować spójność tych elementów. Stylistyka budynku oraz to jak współbrzmi on z otoczeniem powinny w naturalny sposób wchodzić w interakcję z projektem wnętrz.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem wnętrz domów, mieszkań jak i obiektów użyteczności publicznej.

2023, WARSZAWA

2023, WARSZAWA

2023, WARSZAWA