Projekt domu jednorodzinnego w Tarnowie

Rubik's house

A.22.06

Projekt domu jednorodzinnego zlokalizowany jest w malowniczym Tarnowie, w pobliskim otoczeniu Rezerwatu Cisów w Mogilnie. U podstaw projektu leżało stworzenie niezwykłej przestrzeni dla małżeństwa z dwójką dorosłych dzieci. Po latach poświęconych intensywnej pracy zawodowej, marzenia inwestorów o własnym, spersonalizowanym azylu stawały się coraz bardziej konkretne. Ich celem było stworzenie niepowtarzalnego miejsca, które nie tylko służy jako dom, lecz stanie się prawdziwym miejscem wyciszenia i odzwierciedlenia ich wartości.

Wspólna praca i zaangażowanie inwestorów w proces kreacji tego domu nie tylko odzwierciedlają ich indywidualny gust, ale także funkcjonalność przestrzeni. To miejsce ma nie tylko spełniać rolę codziennego schronienia, lecz także stać się oazą spokoju i beztroski dla dzieci

W każdym detalu tego projektu mieszka dusza jego twórców. Od wyboru lokalizacji po szczegóły architektoniczne, każdy element został starannie przemyślany i zaprojektowany, aby zbudować nie tylko budynek, ale przede wszystkim atmosferę. To nie tylko dom w Tarnowie, ale manifestacja marzeń, realizacja pasji i przyjemność z życia w harmonii z otoczeniem.

Wizja
Aranżacja wnętrz Łódź, aranżacje wnętrz Lodz , aranżacje wnętrz Łódź, architekci Lodz, architekci Łódź, architekci wnętrz Łódź, architekt budowlany Łódź, architekt Lodz, architekt Łódź, architekt wnętrz Katowice, architekt wnętrz kraków, architekt wnętrz Łódź, architekt wnętrz Poznań, architekt wnętrz Wrocław, biuro architektoniczne Katowice, biuro architektoniczne kraków, biuro architektoniczne Lodz, biuro architektoniczne Łódź, biuro architektoniczne Poznań, biuro architektoniczne Wrocław, biuro projektowe Lodz, biuro projektowe Łódź, Łódź architekci, Łódź architekt wnętrz, pracownia architektoniczna Lodz, pracownia architektoniczna Łódź, projekt domu Łódź, projekt kuchni Łódź, projekt łazienki Łódź, projekt mieszkania Łódź, projekt nowoczesnego domu, projekt sklepu Łódź, projektant wnetrz Lodz, projektant wnętrz Łódź, projektowanie apartamentów łódź, projektowanie domów Łódź, projektowanie kuchni Łódź, projektowanie łazienek Łódź, projektowanie mieszkań Łódź, projektowanie wnetrz Lodz, projektowanie wnętrz Katowice, projektowanie wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Łódź, projektowanie wnętrz Poznań, projektowanie wnętrz Wrocław, projekty apartamentów Łódź, projekty budowlane Lodz, projekty budowlane Łódź, projekty domów Lodz, projekty domów Łódź, projekty mieszkań Łódź, projekty wnętrz Lodz, projekty wnętrz Łódź, wnętrza Lodz, wnętrza Łódź.
Realizacja

Zważywszy na bliskość ruchliwej drogi, priorytetem dla inwestorów było subtelne połączenie dwóch elementów. Pełnej prywatności od strony trasy szybkiego ruchu z jednoczesnym otwarciem na otaczające tereny zielone. Widok od strony drogi ukazuje elegancko wyprofilowany, wydłużony podjazd, który łączy się z pierwszą linią zabudowy, tworząc literę „L”. Biała, elewacja, z ukrytymi drzwiami i oknami, stanowi nie tylko estetyczne wykończenie, ale także subtelne odgradzanie się od ciekawskich spojrzeń. Całość założenia wpisując się w zasadę „mój dom, moją twierdzą”.

Z drugiej strony, budynek emanuje odmienną koncepcją. Przeszklone ściany, przestronne tarasy, a także strategicznie umieszczone w bryle budynku wewnętrzne patio wprowadzają niepowtarzalny kontakt z otaczającą naturą. Całość ma na celu stworzenie kojącej atmosfery oraz jedności z przyrodą.

Wizualnie, bryły budynku współgrają ze sobą. Niskie rozległe białe prostopadłościany parteru.  łączą się w centralnym punkcie, wyniesioną betonową kubaturą ponad linię parteru.

To miejsce ma nie tylko spełniać funkcję domu dla rodziny, ale także stanowić architektoniczną opowieść.

Zrównoważone współgranie prywatności i otwartości na naturę. To wyjątkowe połączenie tworzy unikalną symbiozę elegancji i funkcjonalności, czyniąc z tego miejsca nie tylko dom, ale prawdziwe centrum harmonii i spokoju, w którym życie układa się w niepowtarzalne opowieści.